Kurumsal

Hakkımızda


2010 yılında Trabzon’da kurulan “KUZEY TEKNİK LABORATUVAR CİHAZLARI” ismi itibariyle tecrübesi ile 8 yılı aşkın süredir kamu ve özel tüm sektörlere Kimyasal, Sarf, Bilimsel cihazlar ve altyapı hizmetleri sunmaktadır.

Daha hızlı ve güvenli hizmet verebilmek adına Trabzon merkezli kurulan firmamız hem kendi bölgesi hem ’de diğer bölgelere hizmet götürmek amacıyla kurulmuştur.

Dünyaca bilinen ve güven kazanmış 10’dan fazla üretici firmayı bünyesinde barındırmaktadır. Teknik servis, kurulum destek, cihaz eğitimi gibi kalitesine ve bilgisine güvenebileceğiniz birine ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda yer almaktadır.

Yenilikçi, yaratıcı, organize ve her şeyden önce “Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan KUZEY TEKNİK CİHAZLAR firması; üniversitelere; ilaç, kozmetik, gıda, petrol, petrokimya, tekstil sektörlerine ve TÜBİTAK araştırmaları, AR-GE laboratuvarlarına sağladığı hizmetlerle sektöründe önemli bir yer almaktadır

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet anlayışı ve en güncel bilgi ve birikimlerimizi sizler ile paylaşmaktan gurur duymaktayız.


 

Vizyon ve Misyonumuz

Gelişen teknoloji ve artan müşteri beklentileri/gereksinimleri ile uyum içerisinde sektörde yeniliklere öncü olmak ve müşterilerimizi/onların memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımak.

Verdiğimiz tüm hizmetleri en hızlı, kaliteli ve etkin şekliyle müşteriye sunmak. Bilimsel Teknik Cihazlar üzerine uzmanlık alanımızı genişleterek uluslararası standartlarda hizmet vermek. Yenilikçi, araştırmacı ve analizci çalışmaların arttırılmasına yönelik faaliyetlerde bulunmak. Çalışanlarımıza ve içerisinde yaşadığımız toplumumuza kattığımız kültürel, mesleki ve bireysel değerleri her geçen gün biraz daha arttırmak.

Sosyal Medya Hesaplarımız :